Naszym zadaniem jest organizowanie i przeprowadzanie egzaminów państwowych sprawdzających kwalifikacje osób ubiegających się o uprawnienia do kierowania pojazdami i kierowców, w ramach obowiązujących przepisów, a jednocześnie spełnianie oczekiwań i potrzeb Klientów, poprzez oferowanie usług egzaminowania i szkolenia na najwyższym poziomie.

Formy zapisu na egzamin

Proponujemy Państwu następujące formy zapisu na egzamin ...

czytaj więcej ...

ODTJ Legnica

Serdecznie zapraszmy Państwa do naszego Ośrodka Doskonalenia Techniki Jazdy w którym oferujemy szereg szkoleń dedykowanych zarówno dla osób indywidualnych, jak również dla firm i instytucji.

Więcej informacji znajduje się na stronie: www.odtj-legnica.pl

W dniu 6.06.2017. o godzinie 10.00 na terenie Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Legnicy miał miejsce finał Eliminacji „Miasteczka Ruchu Drogowego”, które odbywały się w dniach 22 – 26.05.2017. Organizatorem akcji byli dyrektorzy szkół podstawowych z terenu miasta Legnica oraz Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Legnicy i Wydział Oświaty, Kultury i Sportu Urzędu Miasta w Legnicy. W eliminacjach brało udział 615 uczniów.

Celem eliminacji było: działanie na rzecz poprawy bezpieczeństwa uczniów szkół podstawowych w ruchu drogowym, popularyzacja zasad i przepisów ruchu drogowego wśród dzieci, propagowanie kulturalnego i bezpiecznego zachowania się jako uczestnik ruchu drogowego oraz umożliwienie podejścia do egzaminu na Kartę Rowerową. Uczestnikom eliminacji, którzy pozytywnie zaliczyli egzamin teoretyczny i praktyczny, dyrektorzy szkół będą mogli wystawić Kartę Rowerową.

Organizatorem finału był Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Legnicy. Zaproszonymi gośćmi byli zwycięscy eliminacji wraz z opiekunami.

Ponadto w wyniku eliminacji zostali wyłonieni 3 najlepsi zawodnicy indywidualnie (kategoria indywidualna) oraz 3 najlepsze klasy (kategoria grupowa).

 

  • KATEGORIA INDYWIDUALNA

I miejsce Emil Lichocki – Szkoła Podstawowa Nr 4 w Legnicy (kl. IVc) (150 pkt)

II miejsce Natalia Krzyżanowska - Szkoła Podstawowa Nr 18 w Legnicy (kl. IVb) (149,5 pkt)

III miejsce Hanna Darczyńska - Szkoła Podstawowa Nr 19 w Legnicy (kl. IVb) (149 pkt)

 

  • KATEGORIA GRUPOWA

I miejsce klasa IVb - Szkoła Podstawowa Nr 18 w Legnicy (147,10 pkt)

II miejsce klasa IVa Szkoła Podstawowa Nr 16 w Legnicy (144,06 pkt)

III miejsce klasa IVb Szkoła Podstawowa Nr 16 w Legnicy (141,47 pkt)

 

Podczas uroczystego finału przedstawiciele Urzędu Miasta oraz Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Legnicy wręczali zwycięzcom przygotowane i ufundowane przez Urząd Miasta puchary oraz ufundowane przez WORD Legnica dyplomy i nagrody rzeczowe (rower, sprzęt elektroniczny i sportowy oraz wejściówki do kina i PLAY CITY). Ponadto zostały wręczone podziękowania dla nauczycieli, którzy przygotowywali zwycięzców do eliminacji. Po zakończonej ceremonii wręczenia nagród uczestnicy zostali zaproszeni na słodki poczęstunek.

Kierujesz życiem

 

Jak być bezpiecznym na drodze?

Kontakt mailowy

         - word@word-legnica.pl
Biuro Obsługi Klienta - bok@word-legnica.pl

 Numer konta bankowego WORD Legnica dla opłat za egzaminy i kursy:


W opisie przelewu prosimy o podanie danych (imię, nazwisko, nr PESEL) osoby,
której dotyczy przelew.
przelew krajowy: Santander Bank Polska
95 1090 2590 0000 0001 3359 0664
przelew z zagranicy: Santander Bank Polska
WBKPPLPP 95 1090 2590 0000 0001 3359 0664
Początek strony