Naszym zadaniem jest organizowanie i przeprowadzanie egzaminów państwowych sprawdzających kwalifikacje osób ubiegających się o uprawnienia do kierowania pojazdami i kierowców, w ramach obowiązujących przepisów, a jednocześnie spełnianie oczekiwań i potrzeb Klientów, poprzez oferowanie usług egzaminowania i szkolenia na najwyższym poziomie.

Formy zapisu na egzamin

Proponujemy Państwu następujące formy zapisu na egzamin ...

czytaj więcej ...

ODTJ Legnica

Serdecznie zapraszmy Państwa do naszego Ośrodka Doskonalenia Techniki Jazdy w którym oferujemy szereg szkoleń dedykowanych zarówno dla osób indywidualnych, jak również dla firm i instytucji.

Więcej informacji znajduje się na stronie: www.odtj-legnica.pl

W dniach 06 – 10.06.2016 na terenie Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Legnicy odbywały się Eliminacji „Miasteczka Ruchu Drogowego”. Organizatorem eliminacji byli dyrektorzy szkół podstawowych z terenu miasta Legnica oraz Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Legnicy i Wydział Oświaty Urzędu Miasta w Legnicy.

Celem eliminacji było: działanie na rzecz poprawy bezpieczeństwa uczniów szkół podstawowych w ruchu drogowym, popularyzacja zasad i przepisów ruchu drogowego wśród dzieci, propagowanie kulturalnego i bezpiecznego zachowania się jako uczestnik ruchu drogowego oraz umożliwienie podejścia do egzaminu na Kartę Rowerową.

Uczestnikom eliminacji, którzy pozytywnie zaliczyli egzamin teoretyczny i praktyczny, dyrektorzy szkół będą mogli wystawić Kartę Rowerową (na podstawie protokołów z egzaminów).

Ponadto w wyniku eliminacji zostali wyłonieni 3 najlepsi zawodnicy indywidualnie (kategoria indywidualna) oraz 3 najlepsze klasy (kategoria grupowa).

 

KATEGORIA INDYWIDUALNA

I miejsce

Jakub Derda  -  Szkoła Podstawowa Nr 16 w Legnicy, kl. IVb  (150,0 pkt)

II miejsce (ex aequo)

Martyna Liczko  -  Zespół Szkół Integracyjnych w Legnicy (SP Nr 20), kl. IVd (149,5 pkt)

Piotr Werner -  Zespół Szkół Integracyjnych w Legnicy (SP Nr 20), kl. IVa (149,5 pkt)

 

KATEGORIA GRUPOWA

I miejsce

klasa IVa  Szkoła Podstawowa Nr 10 w Legnicy,  (144,94 pkt)

II miejsce

klasa IVa  Szkoła Podstawowa Nr 19 w Legnicy,  (141,45 pkt)

III miejsce

klasa IVb  Szkoła Podstawowa Nr 19 w Legnicy,  (141,14 pkt)

 

Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Legnicy serdecznie zaprasza na finał eliminacji Miasteczka Ruchu Drogowego, który odbędzie się w dniu 21.06.2016r. o godzinie 10.00 w siedzibie Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Legnicy przy ulicy Bydgoskiej 30 C.  Podczas finału zostaną nagrodzeni 3 najlepsi uczniowie oraz 3 najlepsze klasy. Prosimy o przybycie na uroczystość zwycięskich uczestników eliminacji wraz z opiekunami ze szkoły.

Kierujesz życiem

 

Jak być bezpiecznym na drodze?

Kontakt mailowy

         - word@word-legnica.pl
Biuro Obsługi Klienta - bok@word-legnica.pl

 Numer konta bankowego WORD Legnica dla opłat za egzaminy i kursy:


W opisie przelewu prosimy o podanie danych (imię, nazwisko, nr PESEL) osoby,
której dotyczy przelew.
przelew krajowy: Santander Bank Polska
95 1090 2590 0000 0001 3359 0664
przelew z zagranicy: Santander Bank Polska
WBKPPLPP 95 1090 2590 0000 0001 3359 0664
Początek strony