Naszym zadaniem jest organizowanie i przeprowadzanie egzaminów państwowych sprawdzających kwalifikacje osób ubiegających się o uprawnienia do kierowania pojazdami i kierowców, w ramach obowiązujących przepisów, a jednocześnie spełnianie oczekiwań i potrzeb Klientów, poprzez oferowanie usług egzaminowania i szkolenia na najwyższym poziomie.

Formy zapisu na egzamin

Proponujemy Państwu następujące formy zapisu na egzamin ...

czytaj więcej ...

ODTJ Legnica

Serdecznie zapraszmy Państwa do naszego Ośrodka Doskonalenia Techniki Jazdy w którym oferujemy szereg szkoleń dedykowanych zarówno dla osób indywidualnych, jak również dla firm i instytucji.

Więcej informacji znajduje się na stronie: www.odtj-legnica.pl

 

Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Legnicy, oprócz swoich działań związanych z egzaminowaniem i szkoleniami dla kierowców, angażuje się w działania na rzecz promocji bezpieczeństwa ruchu drogowego (BRD).

Instytucje zajmujące się organizacją działań na rzecz bezpieczeństwa w ruchu drogowym (konkursy, turnieje i inne imprezy o tematyce BRD) mogą się ubiegać w WORD Legnica o honorowy patronat i/lub wsparcie rzeczowe. W tym celu należy złożyć wypełniony Wniosek o współorganizowanie, sponsorowanie lub objęcie patronatem przedsięwzięcia na rzecz poprawy bezpieczeństwa ruchu drogowego w sekretariacie Ośrodka w Legnicy przy ulicy Bydgoskiej 30c. Szczegółowych informacji można zasięgnąć u Kierownika Działu Szkoleń i BRD pod telefon (76) 866-02-51 wew. 116.

 

Kierujesz życiem

 

Jak być bezpiecznym na drodze?

Kontakt mailowy

         - word@word-legnica.pl
Biuro Obsługi Klienta - bok@word-legnica.pl

 Numer konta bankowego WORD Legnica dla opłat za egzaminy i kursy:


W opisie przelewu prosimy o podanie danych (imię, nazwisko, nr PESEL) osoby,
której dotyczy przelew.
przelew krajowy: Santander Bank Polska
95 1090 2590 0000 0001 3359 0664
przelew z zagranicy: Santander Bank Polska
WBKPPLPP 95 1090 2590 0000 0001 3359 0664
Początek strony