Naszym zadaniem jest organizowanie i przeprowadzanie egzaminów państwowych sprawdzających kwalifikacje osób ubiegających się o uprawnienia do kierowania pojazdami i kierowców, w ramach obowiązujących przepisów, a jednocześnie spełnianie oczekiwań i potrzeb Klientów, poprzez oferowanie usług egzaminowania i szkolenia na najwyższym poziomie.

Formy zapisu na egzamin

Proponujemy Państwu następujące formy zapisu na egzamin ...

czytaj więcej ...

ODTJ Legnica

Serdecznie zapraszmy Państwa do naszego Ośrodka Doskonalenia Techniki Jazdy w którym oferujemy szereg szkoleń dedykowanych zarówno dla osób indywidualnych, jak również dla firm i instytucji.

Więcej informacji znajduje się na stronie: www.odtj-legnica.pl

W dniu 18.06.2015. o godzinie 11.00 na terenie Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Legnicy miał miejsce Finał eliminacji „Miasteczka Ruchu Drogowego”, które odbywały się w dniach 08 – 12.06.2015. Organizatorem eliminacji byli dyrektorzy szkół podstawowych z terenu miasta Legnica oraz Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Legnicy i Wydział Oświaty Urzędu Miasta w Legnicy.

Celem eliminacji było: działanie na rzecz poprawy bezpieczeństwa uczniów szkół podstawowych w ruchu drogowym, popularyzacja zasad i przepisów ruchu drogowego wśród dzieci, propagowanie kulturalnego i bezpiecznego zachowania się jako uczestnik ruchu drogowego oraz umożliwienie podejścia do egzaminu na Kartę Rowerową.

 

Organizatorem Finału był Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Legnicy. Zaproszonymi gośćmi byli zwycięscy eliminacji wraz z opiekunami:

I miejsce Kaja Chanyszkiewicz - Szkoła Podstawowa Nr 19, kl. IVb (150,0 pkt)

II miejsce Adrian Pytlowany - Zespół Szkół Integracyjnych (SP Nr 20), kl. IVc (149,5 pkt)

III miejsce Gabriela Pietrzyk - Szkoła Podstawowa Nr 16, kl. IVa (149,0 pkt)

IV miejsce: Jakub Ziemba – Zespół Szkół Muzycznych, kl. IV (148,5 pkt)

IV miejsce: Paulina Chanecka - Szkoła Podstawowa Nr 2, kl. Ivc (148,5 pkt)

 

Podczas uroczystego finału Zastępca Dyrektora WORD Legnica Pan Tomasz Borkowski wręczył zwycięzcom przygotowane i ufundowane przez WORD Legnica dyplomy oraz nagrody rzeczowe (sprzęt elektroniczny i gadżety związane z BRD). Ponadto zostały wręczone dyplomy z podziękowaniami dla nauczycieli, którzy przygotowywali zwycięzców do eliminacji. Dzieci zostały również obdarowane przez Zastępcę Dyrektora Wydziału Oświaty, Kultury i Sportu Pana Zbigniewa Rutkę albumami o legnickim Parku ufundowanymi przez Prezydenta Miasta Legnicy.

Po zakończonej ceremonii wręczenia nagród uczestnicy zostali zaproszeni na poczęstunek.

Kierujesz życiem

 

Jak być bezpiecznym na drodze?

Kontakt mailowy

         - word@word-legnica.pl
Biuro Obsługi Klienta - bok@word-legnica.pl

 Numer konta bankowego WORD Legnica dla opłat za egzaminy i kursy:


W opisie przelewu prosimy o podanie danych (imię, nazwisko, nr PESEL) osoby,
której dotyczy przelew.
przelew krajowy: Santander Bank Polska
95 1090 2590 0000 0001 3359 0664
przelew z zagranicy: Santander Bank Polska
WBKPPLPP 95 1090 2590 0000 0001 3359 0664
Początek strony